Найкращі компліменти чоловіку своїми словами

Зібрана нами величезна кількість щирих компліментів чоловіку своїми словами, у прозі допоможе вам висловити свої почуття найбільш повно.

Боюся твого приходу до мене на роботу (навчання). Боюся через бунт, який відбудеться серед жінок в боротьбі за пальму першості, щоб привернути увагу такого красивого чоловіка.

Ти самий чудовий чоловік на Планеті.

З тобою мені ніколи не буває сумно. Ти вмієш підняти настрій і створити потрібну атмосферу.

Я така щаслива, що мені вдалося зустріти такого чоловіка, як ти – мужнього і з добрим серцем.

Я від щастя на сьомому небі, адже поруч зі мною ти, мій єдиний, бажаний, і найулюбленіший хлопець. Мені так приємно бути твоєю дівчиною, я іноді заздрю ​​навіть сама собі. Ти хлопець, про який я мріяла все життя, ти моя друга половинка. Кожна хвилина, проведена з тобою – найбільша нагорода для мене. З тобою мені завжди цікаво, надійно і весело. Я буду все робити для того, щоб зробити тебе найщасливішою людиною. Щасти тобі завжди, любимо. Нехай всі твої мрії перетворяться в реальність.

Для мене бути поряд з тобою означає перебувати в теплому і затишному будинку, що охороняється сотнями найкращих воїнів.

Наш чорно-білий світ стає кольоровим тільки тоді, коли поруч є хтось особливий. Мій світ розквітає тільки поруч з таким чоловіком, як ти.

Ти ідеальний! Що ж, мені доведеться навчити тебе поганому!

Як вам так вдається сфокусувати увагу на аудиторії? Вас все слухали дуже уважно. Ви талановитий оратор!

Ми з тобою пройшли через багато труднощі та перешкоди, але це не завадило нам зберегти близькість, ти найкращий чоловік.

Ти гарний, як грецький бог!

Я вважаю тебе дуже розумним, і мені завжди цікаво розмовляти з тобою, і дізнаватися твоя думка.

Коли я читаю твої повідомлення, мені хочеться скоріше тебе почути … щоб слова з паперу, з екрану монітора і телефону зігрілися теплом твого голосу. Коли я чую твій голос, я мрію скоріше тебе побачити … адже погляди щире слів. Коли я дивлюся на твою фотографію, я хочу доторкнутися до тебе … щоб відчути тепло твоїх рук. Давай швидше зустрінемося!

Наша зустріч стала нашою щасливою долею, і зараз я хочу зізнатися, що не зможу жити далеко від тебе і твоєї палкої любові. Я чекаю на зустріч, приходь …

Ти дивовижний хлопець! Здатний спровокувати будь-яку дівчину зробити тобі комплімент! 25

Всі мої подруги мріють про такий хлопця: інтелігентному, сильному, уважному, красивому.

Самий доброзичливий чоловік, якого я коли-небудь зустрічала.

З усіх хто мені коли-небудь зустрічався ти найніжніший (добрий, сильний, розумний) чоловік.

Часу проведеного з тобою мені постійно мало, тому що, скільки б не знаходилися разом, мені здається, що пройшла всього одна хвилина. Спасибі тобі величезне за те, що навіть серед сірих буднів, дощової погоди і зимової холоднечі ти даруєш мені відчуття квітучої і дуже теплу весну, яка прокидається в моїй душі. Тільки твої руки можуть обіймати так ніжно і міцно одночасно, тільки в твоїх руках мені хочеться перебувати цілодобово, спасибі тобі за це, улюблений

Ти – дуже надійний, і таких чоловіків дуже рідко зустрінеш. Я думаю, що будь-яка жінка, яка перебуває з таким чоловіком – повинна відчувати радість і спокій, від усвідомлення себе поруч з таким чоловіком.

Компліменти чоловіку у прозі

Компліменти чоловіку українською мовою

Дорогий. Ти настільки мені дорогий. Та ти просто дорожче за всіх на світі мені!

Мене не перестає дивувати твоя прозорливість і гострий розум!

Я ніколи не вірила, що зможу зустріти людину, якого полюблю більше, ніж саму себе. Ну, здрастуй, моя друга половина!

зустрівшитебе, я зрозуміла, що таке любов. Ти подарував мені щастя, радість, надію. Ти мій принц на білому коні. Я так найщасливіша дівчина на всій планеті. Твою увагу, твоя посмішка, твої очі просто чарують мене. Ти гідний найкрасивіших компліментів і захоплення. З тобою поруч мені затишно і тепло. Щомиті, проведене з тобою – це просто насолода. Мені іноді здається, що мені сниться найсолодший сон, і я боюся прокинутися. Але, відкривши очі, розумію, що це все дійсність.

Навіть в найсіріший день ти можеш створити приємну атмосферу.

Ти дуже упереджений людина. На тебе хочеться дивитися.

Навіть через роки нашого спільного життя мені все також подобаються зморшки в кутку твоїх очей, коли ти смієшся.

Всі найкращі якості людини – в тобі, мій улюблений. Я дуже щаслива, що ми з тобою разом. Ти моя надія і опора, ти мій світи в віконці, ти сонечко, що дає тепло. Ти гідний всіх компліментів і захоплень. Я вдячна долі за такий королівський подарунок. Коли ти поруч, весь світ здається в яскравому світлі. А коли ми в розлуці – навіть самий сонячний день, здається похмурим і сірим. Я хочу, щоб ти був найщасливішою людиною на землі, і зроблю все для цього. Люблю тебе, мій єдиний.

Будинки без тебе так порожньо, ніби-то разом винесли всі меблі і не залишили навіть стін.

Як виходить, що ти завжди чудово виглядаєш в якій би одязі ти не був?

Коханий, ти даруєш мені тепло, ласку, ніжність і тепло. Тільки з тобою, я відчуваю себе найщасливішою, тільки тс тобою хочу бути завжди разом. Ти дуже надійний, чуйний і уважний, я завжди з нетерпінням вважаю хвилинки, коли ми з тобою в розлуці. Ти моя друга половинка, моя доля, мій принц на білому коні, про який можна тільки мріяти. Я люблю твої очі і голос, твій дзвінкий веселий сміх, твої пристрасні поцілунки. Я вдячна Богу, за те, що він подарував мені тебе, мій кошеня.

Настільки довіряю тобі, що будь ти хірургом, довірила б тобі робити мені операцію на серці навіть із зав’язаними очима.

Я шалено за тобою сумую, вважаю дні до нашої зустрічі.

Мої співробітниці (однокурсниці) не можуть відвести очей від тебе, коли бачать нас разом.

Знаєш, поруч з тобою я відчуваю себе захищеною. Я за тобою як за кам’яною стіною.

Мій довгоочікуваний принц з казки, мій найулюбленіший, єдиний і бажаний, мені в житті дуже пощастило, що я зустріла тебе. Ти ніжний, добрий і уважний. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Я люблю тебе, і не соромлюся першою зізнатися в своїх почуттях. Будь завжди таким красивим, сильним, ніжним. Нехай тобі у всьому, завжди щастить, хай удача супроводжує тебе на кожному кроці, нехай мрія завжди збувається, а моя любов буде надійним оберегом для тебе.

Таких, як ти, ще треба пошукати! Красивий, розумний, добрий. Ідеальний!

Я впевнена, що з твоїм творчим розумом тобі вийде придумати кращу ідею, краще рішення, ніж ти вже робив до цього.

Лише одна думка про тебе мене так сильно зігріває.

Як боялася я помилитися … не вистачало духу повірити, що цей пильний погляд – не моя фантазія … стільки думок промайнуло в моїй голові: немає, така як я … навіщо йому, йому потрібна зовсім інша, немає не я … Я повинна забути, не думати … А як же той погляд? Ні, мені здалося … Ти – чоловік, про якого я мріяла, мріяла … Невже це можливо?

Компліменти чоловіку своїми словами

Зробити комплімент чоловіку українською мовою

Вчора ти запалив вогонь, але він до цих пір не згас … Що будемо з цим робити?

Ти – найкрасивіший і ніжний чоловік на всьому білому світі. Ти – моя половинка, яка нарешті знайшлася і без якої я тепер не зможу дихати, говорити і жити. Я пам’ятаю твої пристрасні обійми, твій радісний сміх і твої прекрасні очі – без усього цього я просто не зможу тепер жити.

Спасибі тобі, мій милий, за те, що ти змушуєш мене кожен день заново в тебе закохуватися і відчувати себе найщасливішою дівчиною в світі

Любов врятує весь світ. Адже це саме добре, найтепліше і вічне почуття. Як добре, що ти поруч зі мною, мій улюблений. Я навіть і не підозрювала, як може змінитися світ, коли ти закохана. Я люблю тебе, мій бажаний, і готова повторити про це тисячу разів поспіль. Ти – мій ідеал, моя мрія, мій принц з казки, бо зустріч з тобою зробила моє життя казкової. Дай Бог тобі удачі, радості і благополуччя. Я впевнена, що наше щастя буде нескінченним, тому що наша любов найсильніша.

Мені здавалося на вулиці жарко. Насправді мене кидає в жар, побачивши тебе.

Відстань не перешкода для нашої любові.

Поруч з тобою відчуття, що у житті смак м’яти і шоколаду!

Твою статуру – це те, що постійно тримає мене в заціпенінні. Не можу відвести від нього свій погляд.

Ти знаєш, я ціную в тобі не скільки красу, скільки глибокий внутрішній світ! А цим, повір мені, багатий не кожен чоловік!

Дорогий, я б не змогла жити без тебе, я так раніше не любила нікого.

У тебе такий гарний і оригінальний краватку. Мрія кожного!

До зустрічі з тобою мені здавалося, що справжніх, сильних, впевнених в собі чоловіків не залишилося, але ти мене повністю в цьому переконав і показав, що жінка повинна бути слабкою і беззахисною. Ти навчив мене довіряти тобі, твій вибір і вирішення і я дуже за це вдячна

Ти суміш Ангела і Диявола – це поєднання в тобі просто ідеальне!

Мудрість твоєї душі допомагає мені навіть в найскладніших ситуаціях.

Ти – чемпіон і джентльмен, і навіть більше – супермен!

Ти найкращий на всій планеті Земля.

Мій улюблений, єдиний і бажаний, спасибі тобі за те, щоти є у мене. Найдобріші і найніжніші слова я посилаю тобі. Ти заслуговуєш всього найкращого. Я зізнаюся тобі, коханий, що мені з тобою казково пощастило. Ти такий добрий і ласкавий, мій кошеня. У тебе такий ангельський характер, що залишається тільки заздрити. Я люблю тебе, просто тому, що ти є. Раніше я була зовсім іншою, а любов до тебе зробила чудо. Тебе я називаю своїм ангелом – охоронцем, мій любий.

Ти найсмішніший хлопець, якого я коли-небудь зустрічала.

Можливо, я зараз скажу не надто правильними або кращими словами, але я знаю – що ти дуже крутий і чудовий чоловік, і ти можеш добитися самого багато. Я вірю в тебе, і знаю, що у тебе все все вийде. І так буде завжди.

Я знаю, на кого ти схожий! На каву – такий же міцний, пахне і довго не даєш мені заснути)

Компліменти чоловіку українською мовою

Компліменти чоловіку до сліз

Я найщасливіша дівчина на світі, тому, що у мене є ти, мій улюблений. Ти хлопець моєї мрії, мій ідеал. Тільки з тобою я відчуваюсебе найщасливішою, тільки ти робиш моє життя яскравим та різноманітним. Ти подарував мені крила від щастя. Люблю тебе, і хочу завжди бути з тобою, мій єдиний, милий і бажаний. Кожна хвилина, проведена з тобою – для мене нагорода. Будь завжди таким красивим, сильним, уважним і ніжним. Нехай щастить тобі у всьому, завжди, нехай життя твоє буде, як в казці.

Твоя мудрість і раціональність мене просто підкорила!

Ти став для мене одурманюючих ароматом весняного ранку. Ти став для мене поривом гарячого літнього вітру. Ти став для мене заспокійливим шелестінням осіннього листя. Ти став для мене сенсом життя!

В небі немає недоліків – ти ідеальний.

Ви вмієте просто чудово не тільки керувати людьми, а й співпереживати їм.

Щасливчик, який ощасливив і мене.

Пусти мене в свою любов. Обіцяю поводитися добре і віддано.

Ти мій найцінніший людина на цій планеті.

Ти такий молодець, що працюєш для нас. Я пишаюся тобою неймовірно і сумую за тобою шалено.

Жодна людина, що живе на цій планеті, ніколи не розумів мене так, як це вдається тобі.

А ти знаєш, що під цим платтям у мене зовсім нічого немає? Не віриш? А ти перевір!

Ти мій феєрверк яскравих емоцій і незабутніх відчуттів!

Ти найкращий у всьому і цим зачарував мій розум і серце.

Зустріч з тобою перевернула світ навколо мене, в моєму існуванні з’явився сенс.

Ти найпривабливіший!

Нічого собі! Ти не брехав, коли говорив, що ходиш в тренажерний зал.

Хочу, щоб мої майбутні діти були за характером (характеристиками, вчинкам) схожі на тебе.

Цей піджак тобі так іде! Ти в ньому просто красень!

Ти просто приголомшливий кулінар! Я ніколи не пробувала нічого подібного!

Ти самий безстрашний чоловік!

Зробити комплімент чоловіку

Зробити комплімент чоловіку у прозі

Хоробрий, відважний і просто гарний чоловік, яким я пишаюся.

Тобі завжди вдається дуже точно підібрати ремінь, туфлі і парфум. Ці три деталі твого гардероба роблять тебе особливо елегантним.

Улюблений, як мені хочеться зараз притиснутися до твого плеча, і забути про все на світі. Ти такий добрий, милий, уважний і ніжний. Ти гарний, як Бог. Ти окрилює мене своєю любов’ю. Кожна хвилина, проведена разом – це свято. І мені так хочеться, щоб моє життя завжди була святом. Люблю тебе більше всіх на світі, і так сподіваюся на взаємність. Я обіцяю зробити все, щоб ти був найщасливішим. Нехай збуваються всі твої мрії, нехай удача ходить за тобою, як тінь.

Ти самий надійний і вірний чоловік на Землі.

Самотність. Туга. Смуток. Без тебе я зовсім одна. А коли ти повертаєшся – свято.

У тебе стільки позитивних якостей! Ти ідеальний чоловік.

Дорогий! Я хочу зробити тебе найщасливішим чоловіком на цій планеті! Хочу кожну секунду насолоджуватися тобою і хочу віддати тобі всю свою ніжність, теплоту, турботу і ласку … Я дуже люблю тебе!

Милий, знаєш, кажуть, що у кожної людини, є свій Ангел. Але ніхто не може бачити його. А я рада, бо я можу бачити його кожен день. Адже мій Ангел – це ти!

Якби мені довелося потрапити на безлюдний острів, то ти – єдиний чоловік, з яким я змогла б вижити!

Я ніколи не зустрічала таких приголомшливих чоловіків, як ти!

Я згадую наші ласки вночі і не можу видихнути це задоволення до сих пір.

Якщо жінка не знає. що таке молоток і викрутка, ніколи не рухала меблі і не чинила сантехніку, значить, вона знайома з цим чоловіком … Спасибі, що я належу до числа цих жінок

У тебе талант навіть нецікаву роботу перетворити на цікаву витівку.

З тобою мені так тепло, спокійно і затишно.

Ти мене заводиш!

Від твого м’язистого вигляду можна збожеволіти!

Твої шалені іскорки в очах для мене краше будь-яких діамантів!

Не уявляю, як тобі вдається проробляти таку складну роботу, ти велика розумниця.

Доброта і твоя ніжність змушують мене відчутисебе розпещеним кошеням.

Після того, як ти прийшов у моє життя, все стало змінюватися. Мій світ став якимось іншим, більш наповненим.

Доля подарувала мені найголовнішу людину в світі – тебе, мій коханий. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою дівчиною на землі. Ти даруєш мені ласку, тепло і надію. Ти моя друга половинка, лише з тобою я хочу бути завжди поряд. Я іноді навіть заздрю ​​сама собі, що у мене є ти. Нехай все у тебе ладиться, нехай кожен день приносить тільки яскраві миті. Міцного здоров’я тобі, світу, везіння у всьому, величезного щастя. Нехай неодмінно збувається твоя мрія, а яскрава зірка освітлює твій шлях.

Коли ти мене поцілував, я думала, що збожеволію. Ти приголомшливий.

Найкраще, що ти можеш зробити, це прямо зараз відвести мене в спальню …

Чи не перестаю думати про тебе. Тебе неможливо забути. Ти вмієш дивувати і радувати. Ти мій самий улюблений!

Ти – відображення мене. Ти це я. Мені без тебе ніяк.

Я точно впевнена в тому, що з тобою ніякі проблеми і неприємності мені будуть просто не страшні. Тільки поруч з тобою моє серце починає стукати набагато частіше, а часом навіть здається, що все навколо перестає існувати, крім такого привабливого виру твоїх найкрасивіших очей

Ти вгадуєш все, про що я думаю, немов читаєш мої думки.

Самий уважний, доброзичливий і чарівний!

Ти – ідеалсексуального, справжнього, трепетного чоловіки.

Якщо я квітка, то ти мій найулюбленіший і турботливий садівник.

Всі мої мрії збуваються завдяки тобі. Спасибі тобі за все, мій найдорожчий серцю чоловік.

Мені дуже приємно проводити з тобою час. Коли я з тобою – я не помічаю, як воно пролітає.

Як без такої приємності, як ти, обійтися цілий день?

Твої іскорки в очах, глузлива посмішка змушує моє серце співати від радості.

Я завжди здогадувалася, що у тебе золоті руки. Я вірю в тебе і в твої здібності.

Як добре, що в цьому світі є такий сміливий і відважний, розумний і красивий, веселий і впевнений, добра і чуйна, цілеспрямований і жвавий хлопець, як ти. Ти знаєш, як домогтися успіху, ти можеш гордо ширяти на висоті своєї мрії і впевнено крокувати по дорозі до своєї мети. І я бажаю, щоб такого чудового хлопця завжди посміхалася фортуна.

З тобою добре і без шоколаду

Мене завжди заводить запах твого одеколону, тіла.