Оригінальні компліменти чоловіку українською мовою

Зібрана нами величезна кількість компліментів чоловіку допоможе вам висловити свої почуття найбільш повно.

Ти вгадуєш все, про що я думаю, немов читаєш мої думки.

Твоя посмішка така приваблива, що не дає мені заснути.

Думаю, у тебе вийде стати найкращим батьком для своїх дітей, судячи з того, як діти до тебе ставляться і люблять грати з тобою.

Ти сміливий і відважний, веселий і добрий, красивий і розумний, цікавий і різносторонній, цілеспрямований і рішучий, чарівний і чарівний. В твоїх очах горить іскра запалу, в твоїй посмішці є своя загадка, яку хочеться розгадати. Ти хороший собою у всіх сенсах цього слова і при цьому ще й скромний.

Ти став для мене одурманюючих ароматом весняного ранку. Ти став для мене поривом гарячого літнього вітру. Ти став для мене заспокійливим шелестінням осіннього листя. Ти став для мене сенсом життя!

Ніщо так не змушує мене сумувати, як твій годинник, проведені на роботі!

У тебе золотий характер, у тебе стільки позитивних якостей.

Твоє мужність мати власні переконання і відстоювати їх, просто гідна захоплення. Відразу видно перед тобою людина слова.

Ти єдина у світі людина, на чиєму плечі можна затишно заснути

Просто не можу зупинитися, щоб комусь не розповісти про твою щедрості (турботі, якостях).

Ти мій лицар у сяючих обладунках, будь-які перешкоди тобі байдуже.

На тебе, коханий, повинні все рівнятися! Чим би мені такимз тобою зайнятися?)

Чекати тебе з роботи – ціле випробування! Я так відчайдушно нудьгувала!

У мене, напевно, галюцинації! Просто мені здається, що найкрасивіший чоловік сидить поруч і обіймає мене. Ні, так не може бути! Це казка!

Коли ми з тобою познайомилися, я не вірила в те щастя, що ти реально розмовляєш зі мною. Мені здавалося, це міраж або казка. Ти ідеальний. Ти моя мрія.

Навіть 99 невдач тебе не зупинять: ти впевнений, що у тебе все вийде!

Якщо жінка не знає. що таке молоток і викрутка, ніколи не рухала меблі і не чинила сантехніку, значить, вона знайома з цим чоловіком … Спасибі, що я належу до числа цих жінок

Твої безкорисливі вчинки і благородні справи, говорять багато про що, в першу чергу про те, що ти готовий прийти на допомогу в будь-яку хвилину.

Ти гарний, як грецький бог!

Не дивитися на вас можливо, а припинити думати про вас – немає. Ваша неймовірна красивість і зухвала мужність не бажають залишати мої думки …

Компліменти чоловіку своїми словами

Компліменти чоловіку у прозі