Щирі побажання в дорогу у прозі

Зібрана нами величезна кількість гарних побажань в дорогу у прозі, до сліз допоможе вам висловити свої почуття найбільш повно.

В добру путь!

нехайця смс подарує тобі гармонію душі і відмінне настрою для поїздки!

Щоб колесам твого авто на дорозі не траплялися цвяхи, а тобі виїзні пости ДАІ!

Нехай удача веде тебе.

Бажаю щасливої ​​дороги, доброї дороги, веселого настрою. Нехай ангел-охоронець супроводжує тебе і оберігає від будь-якого лиха, нехай поїздка виключить всі невдачі і перетвориться в захоплюючій подорож з кінцевою станцією «успіх».

Бажаю щасливої ​​дороги. Нехай дорога буде легкою і цікавою, такою, що запам’ятовується і безтурботної. Гарного настрою, відмінних попутників, веселих історій і чарівних бесід. Насолоджуйся подорожжю і вбирай позитивні емоції!

Нехай будь-яка дорога приведе туди, куди тобі треба.

Швидких тобі зборів, легкого багажу, рівною дороги і якнайшвидшого повернення назад!

Бажаю легко перенести політ! Кожну хвилину я подумки буду поруч з тобою! Постарайся розслабитися і відпустити всі хвилювання! Після будь-якої розлуки неодмінно буде зустріч!

Твоя поїздка нехай будь буде хорошою і безтурботним. Хочу побажати тобі найкращою дороги, без неприємностей, а лише з приємними враженнями. Візьми з собою тільки гарний настрій, а все погане залиш позаду!

Бажаю, щоб ця дорога виправдала всі твої очікування. Щоб вона була вдалою, благополучної і доброю. Щасливої ​​дороги!

Чоловіки не потрібні слова підтримки, адже вони сильні від природи. Але я хочу побажати тобі безтурботного і приємного польоту. Хочу щобти долетів без клопоту і без настирливих сусідів. Нехай час в небі ніщо не затьмарює: ні погана погода, ні настрій.

Безпечних тобі доріг!

Рушай, захопивши з собою позитивний настрій і славну бадьорість. Нехай в дорозі тебе супроводжує добрий ангел, який зробить її легкою і приємною. Нехай всі обставини складаються благополучно, а в кінці подорожі очікують чудові враження!

Нехай дорога буде – рівною, а місце для відпочинку – сухим!

Бажаю гладкою дороги, щоб благополучно досягти мети без пригод!

Нехай все перехрестя ведуть тільки до добра, багатства і процвітання.

Ти в дорозі не поспішай і подолай довгий шлях впевнено, а гонка і суєта не твої попутники!

Теплої тобі траси!

Чарівної поїздки.

Побажати гарної дороги

Побажання в дорогу українською мовою