Гарні компліменти хлопцю своїми словами

Зібрана нами величезна кількість кращих компліментів хлопцю своїми словами допоможе вам висловити свої почуття найбільш повно.

Дівчата кажуть все мужики однакові, але ти їх повна протилежність, тому що вмієш стримувати себе і контролювати свої емоції. Я без побоювання перебуваю поруч з тобою!

Твої безкорисливі вчинки і благородні справи, говорять багато про що, в першу чергу про те, що ти готовий прийти на допомогу в будь-яку хвилину.

Посмішка на твоєму обличчі змушує мене забути про всі мої проблеми або турботах.

Ти сміливий і відважний, веселий і добрий, красивий і розумний, цікавий і різносторонній, цілеспрямований і рішучий, чарівний і чарівний. В твоїх очах горить іскра запалу, в твоїй посмішці є своя загадка, яку хочеться розгадати. Ти хороший собою у всіх сенсах цього слова і при цьому ще й скромний.

Коханий, ти викликаєш у мене посмішку і сміх, навіть коли мені сумно. У тебе дуже гарне почуття гумору і оптимізм, якого вистачить на двох.

Це дійсно твій колір (вставте потрібний колір) Тобі потрібно носити його частіше.

Я напишу всього пару слів. Але вони означатимуть ВСЕ. Люблю тебе.

Ти – відображення мене. Ти це я. Мені без тебе ніяк.

Твої очі так сяють, як ранкова роса на сонці.

Який ти красивий, особливо, коли одягаєш цей костюм (светр, піджак і т. Д.), Ти виглядаєш аристократично, мужньо і сексуально.

Так тобі можна зніматися на обкладинки найкрасивіших чоловічих журналів!

Я хочу поцілувати твій кожен сантиметр тіла, а деякі сантиметри навіть двічі …

Про тебе можна сказати як про чоловіка, якого легко поважати і навіть хочеться це робити за твоє поводження з жінками. (Хочете дізнатися, як можна показати свою повагу до чоловіка? Тоді рекомендуємо прочитати 64 способу, як це зробити).

Ти як сонце в дощовий день – приємний і освіжаючий.

Як же приємно знати, що ми разом. Навіть коли ти так далеко і не поруч.

Ти – причина моєї радості і щастя!

Сьогодні, чоловік, я глянула на вас з абсолютно іншого боку! І тут ви не наслідуємо!) Як не кинь оком – ідеал!

Завдяки тобі, коханий, в моїй душі в будь-який час міста завжди присутній весна. Тому я можу не думати про погану погоду або холодному вітрі, адже твоя любов мене завжди зігріє і подарує перші проліски.

Не потрібно говорити зі мною таким голосом, інакше ти не помітиш сам, як опинишся без штанів …